Asociaţia AutoCrono - pagina principală despre AutoCrono şi formular de contact Caută pe Autocrono.ro
Poza zilei:

Rezultate

 

  Clasament Open                
Poz Nr. Pilot / Grupa Oras / Masina Mansa Start Sosire Timp Real Penalizari Timp Total Cumulat
1 41 MANU MIHALACHE BRASOV M 1 14:50:00,00 14:52:03,15 02:03,15   02:03,15 04:05,84
    Licentiati >2000 MITSUBISHI EVO 9 M 2 15:35:00,00 15:37:02,69 02:02,69   02:02,69  
2 132 ANDREOIU MARCUS SF.GHEORGHE M 1 14:51:00,00 14:53:11,74 02:11,74   02:11,74 04:24,56
    Licentiati <1600 cmc OPEL CORSA M 2 15:36:00,00 15:38:12,82 02:12,82   02:12,82  
3 426 EMIL GHINEA MANGALIA M 1 14:54:00,00 14:56:16,72 02:16,72   02:16,72 04:32,93
    Licentiati >2000 RENAULT 5 GT M 2 15:39:00,00 15:41:16,21 02:16,21   02:16,21  
4 24 SZABO CSONGOR SF.GHEORGHE M 1 14:53:00,00 14:55:16,92 02:16,92   02:16,92 04:34,27
    Licentiati <1600 cmc SUZUKI SWIFT M 2 15:38:00,00 15:40:17,35 02:17,35   02:17,35  
5 17 RAILEANU CIPRIAN BRASOV M 1 15:04:00,00 15:06:18,71 02:18,71   02:18,71 04:37,11
    Karting * KART M 2 15:49:00,00 15:51:18,40 02:18,40   02:18,40  
6 409 NISTOR GEORGE-IONUT BRAILA M 1 14:55:00,00 14:57:19,68 02:19,68   02:19,68 04:39,02
    Licentiati 1600 - 2000 OPEL ASTRA GSI M 2 15:40:00,00 15:42:19,34 02:19,34   02:19,34  
7 51 EPURAN IONUT BUCURESTI M 1 14:56:00,00 14:58:22,22 02:22,22   02:22,22 04:42,69
    Licentiati 1600 - 2000 OPEL MANTA M 2 15:41:00,00 15:43:20,47 02:20,47   02:20,47  
8 81 IONITA ADRIAN BRASOV M 1 14:58:00,00 15:00:29,64 02:29,64   02:29,64 04:58,07
    Licentiati <1600 cmc FORD FIESTA M 2 15:43:00,00 15:45:28,43 02:28,43   02:28,43  
9 42 DAN ARSENE BUCURESTI M 1 14:57:00,00 14:59:30,59 02:30,59   02:30,59 05:00,70
    Nelicentiati 1600-2000 FORD SIERRRA  M 2 15:42:00,00 15:44:30,11 02:30,11   02:30,11  
10 16 NEAGOE ALIN M.CIUC M 1 14:59:00,00 15:01:31,10 02:31,10   02:31,10 05:04,42
    Nelicentiati 1600-2000 BMW 318 M 2 15:44:00,00 15:46:33,32 02:33,32   02:33,32  
11 13 KOVACS NANDOR RACU M 1 15:00:00,00 15:02:34,82 02:34,82   02:34,82 05:18,13
    Nelicentiati 1600-2000 OPEL ASTRA M 2 15:45:00,00 15:47:37,31 02:37,31 0:06 02:43,31  
12 1 CSOMORTANI LEVENTE M.CIUC M 1 15:01:00,00 15:03:46,31 02:46,31   02:46,31 05:31,30
    Licentiati <1600 cmc VW GOLF M 2 15:46:00,00 15:48:44,99 02:44,99   02:44,99  
13 560 STOICANEA CISMAS CRISTIAN BRASOV M 1 15:02:00,00 15:04:46,07 02:46,07   02:46,07 05:33,86
    Nelicentiati 1400 - 1600 OLTCIT CLUB 12 TRS M 2 15:47:00,00 15:49:47,79 02:47,79   02:47,79  
14 503 DEMETER KAROLY SF.GHEORGHE M 1 15:03:00,00 15:05:54,27 02:54,27   02:54,27 05:46,68
    Nelicentiati 1400 - 1600 FORD ESCORT M 2 15:48:00,00 15:50:52,41 02:52,41   02:52,41  
15 43 UNDIEZ RAIMUND BRASOV M 1 14:52:00,00 14:54:15,73 02:15,73   02:15,73 Abandon
    Licentiati >2000 BMW 530I M 2 15:37:00,00          
16 53 SAVA MIRCEA BARLAD M 1 Abandon Abandon        
    Nelicentiati 1600-2000 VW GOLF M 2            
17 482 FULOP SZILARD M. CIUC M 1 Abandon Abandon        
    Nelicentiati 1600-2000 PEUGEOT 205 M 2            
                     
    * Nu puncteaza in campionat              
                     
  Clasament Clasa L1 Licentiati <1600 cmc              
Poz Nr. Pilot / Grupa Oras / Masina Mansa Start Sosire Timp Real Penalizari Timp Total Cumulat
1 132 ANDREOIU MARCUS SF.GHEORGHE M 1 14:51:00,00 14:53:11,74 02:11,74   02:11,74 04:24,56
    Licentiati <1600 cmc OPEL CORSA M 2 15:36:00,00 15:38:12,82 02:12,82   02:12,82  
2 24 SZABO CSONGOR SF.GHEORGHE M 1 14:53:00,00 14:55:16,92 02:16,92   02:16,92 04:34,27
    Licentiati <1600 cmc SUZUKI SWIFT M 2 15:38:00,00 15:40:17,35 02:17,35   02:17,35  
3 81 IONITA ADRIAN BRASOV M 1 14:58:00,00 15:00:29,64 02:29,64   02:29,64 04:58,07
    Licentiati <1600 cmc FORD FIESTA M 2 15:43:00,00 15:45:28,43 02:28,43   02:28,43  
4 1 CSOMORTANI LEVENTE M.CIUC M 1 15:01:00,00 15:03:46,31 02:46,31   02:46,31 05:31,30
    Licentiati <1600 cmc VW GOLF M 2 15:46:00,00 15:48:44,99 02:44,99   02:44,99  
  Clasament Clasa L2 Licentiati 1600 - 2000              
Poz Nr. Pilot / Grupa Oras / Masina Mansa Start Sosire Timp Real Penalizari Timp Total Cumulat
1 409 NISTOR GEORGE-IONUT BRAILA M 1 14:55:00,00 14:57:19,68 02:19,68   02:19,68 04:39,02
    Licentiati 1600 - 2000 OPEL ASTRA GSI M 2 15:40:00,00 15:42:19,34 02:19,34   02:19,34  
2 51 EPURAN IONUT BUCURESTI M 1 14:56:00,00 14:58:22,22 02:22,22   02:22,22 04:42,69
    Licentiati 1600 - 2000 OPEL MANTA M 2 15:41:00,00 15:43:20,47 02:20,47   02:20,47  
  Clasament Clasa L3 Licentiati >2000              
Poz Nr. Pilot / Grupa Oras / Masina Mansa Start Sosire Timp Real Penalizari Timp Total Cumulat
1 41 MANU MIHALACHE BRASOV M 1 14:50:00,00 14:52:03,15 02:03,15   02:03,15 04:05,84
    Licentiati >2000 MITSUBISHI EVO 9 M 2 15:35:00,00 15:37:02,69 02:02,69   02:02,69  
2 426 EMIL GHINEA MANGALIA M 1 14:54:00,00 14:56:16,72 02:16,72   02:16,72 04:32,93
    Licentiati >2000 RENAULT 5 GT M 2 15:39:00,00 15:41:16,21 02:16,21   02:16,21  
3 43 UNDIEZ RAIMUND BRASOV M 1 14:52:00,00 14:54:15,73 02:15,73   02:15,73 Abandon
    Licentiati >2000 BMW 530I M 2 15:37:00,00          
  Clasament Clasa NL2 Nelicentiati 1400 - 1600            
Poz Nr. Pilot / Grupa Oras / Masina Mansa Start Sosire Timp Real Penalizari Timp Total Cumulat
1 560 STOICANEA CISMAS CRISTIAN BRASOV M 1 15:02:00,00 15:04:46,07 02:46,07   02:46,07 05:33,86
    Nelicentiati 1400 - 1600 OLTCIT CLUB 12 TRS M 2 15:47:00,00 15:49:47,79 02:47,79   02:47,79  
2 503 DEMETER KAROLY SF.GHEORGHE M 1 15:03:00,00 15:05:54,27 02:54,27   02:54,27 05:46,68
    Nelicentiati 1400 - 1600 FORD ESCORT M 2 15:48:00,00 15:50:52,41 02:52,41   02:52,41  
  Clasament Clasa NL3 Nelicentiati 1600-2000            
Poz Nr. Pilot / Grupa Oras / Masina Mansa Start Sosire Timp Real Penalizari Timp Total Cumulat
1 42 DAN ARSENE BUCURESTI M 1 14:57:00,00 14:59:30,59 02:30,59   02:30,59 05:00,70
    Nelicentiati 1600-2000 FORD SIERRRA  M 2 15:42:00,00 15:44:30,11 02:30,11   02:30,11  
2 16 NEAGOE ALIN M.CIUC M 1 14:59:00,00 15:01:31,10 02:31,10   02:31,10 05:04,42
    Nelicentiati 1600-2000 BMW 318 M 2 15:44:00,00 15:46:33,32 02:33,32   02:33,32  
3 13 KOVACS NANDOR RACU M 1 15:00:00,00 15:02:34,82 02:34,82   02:34,82 05:18,13
    Nelicentiati 1600-2000 OPEL ASTRA M 2 15:45:00,00 15:47:37,31 02:37,31 0:06 02:43,31  
4 53 SAVA MIRCEA BARLAD M 1 Abandon          
    Nelicentiati 1600-2000 VW GOLF M 2            
5 482 FULOP SZILARD M. CIUC M 1 Anulat          
    Nelicentiati 1600-2000 PEUGEOT 205 M 2            
                     
  Clasament Clasa K Karting              
Poz Nr. Pilot / Grupa Oras / Masina Mansa Start Sosire Timp Real Penalizari Timp Total Cumulat
1 17 RAILEANU CIPRIAN BRASOV M 1 15:04:00,00 15:06:18,71 02:18,71   02:18,71 04:37,11
    Karting KART M 2 15:49:00,00 15:51:18,40 02:18,40   02:18,40  



înapoi la lista de competiţii


Metalubs
autorally.ro
laca.ro | © Asociaţia AutoCrono - 2002 - 2021 Toate drepturile rezervate
acasă | competiţii | arhivă VTM | şcoală de pilotaj | film | vânzări auto | piloţi covăsneni | foto amatori | contact