Asociaţia AutoCrono - pagina principală despre AutoCrono şi formular de contact Caută pe Autocrono.ro
Poza zilei:

Rezultate
Rezultate:   SPEED Sf. Gheorghe - 201,1 m


Nr.    Nr.	Numele			Localitatea		         		Timp   M1	M2
Crt. Conc.	Prenumele							         


Categoria Ns1 pana la 1000 cm3

1.        14	Gyenge Attila		Tg. Secuiesc    	Daewoo Matiz	15:59 15:08
2.        12	Cretu Bogdan Catalin	Brasov	   	Chewrolet Spark	15:56 15:31


Categoria Ns2 = 1001-1500 cm3

1. 	   2	Bicskei Lorand		Covasna		Dacia Solenza	14:25 14:25
2. 	 29	Fejer Levente		Turia			Dacia Super Nova	14:43 14:36
3. 	 23	Plugor Bogdan Toma	Brasov		Peugeot 205	      	14:79 14:71
4. 	 20	Demeter Karoly 		Sf. Gheorghe	Dacia 1310	      	16:28 16:18
5. 	 32	Tamas Gabor 		Sanzieni		Dacia 1310     	16:32 16:23
6. 	 50	Petri Zsolt			Sf. Gheorghe	Trabant 1,1	    	16:40 abandon


Categoria Ns3 = 1501-2000 cm3

1. 	 18	Balázs Árpád		Lisnau		BMV serie1       	12:46	12:37
2. 	   9	Gheorghe Daniel Cornel	Brasov		Toyota Celica	13:10 12:73
3. 	   5	Chirica Vali Ciprian	Brasov		Renault Megane	12:85 12:82
4.	   4	Moiceanu Catalin Victor	Brasov		Dacia 1310(turbo) 13:50 12:96
5.	 11	Dogaru Andrei Mihai	Brasov		Audi A4		13:27 13:19
6.	 26	Curteanu Radu		Sf. Gheorghe	VW Golf2	    	13:78 13:36
7.	   7	Chiorean Marius		Brasov		Renault Megane	13:87 13:40
8.	 13	Csutka Robert		Ghidfalau		Renault Megane	14:15 13:40
9.	 33	Barsan Romeo		Sf.Gheorghe		VW Golf TDi	13:81 13:58
10.	   1	Patrick Stoica		Covasna		Opel Vectra		13:76 13:67
11.	 30	Alexandru Florin L.	Brasov		Ford Escort		13:85 13:76
12.	 25	Suciu Alexandru		Sf.Gheorghe		VW Golf4		14:03 13:80
13.	 21	Tibesz Zoltan		Sf.Gheorghe		BMW320		14:12 14:00
14.	 22	Gyorgy Jakab Bela		Sf.Gheorghe		VW Golf3		14:62 14:56
15.	 24	Ungureanu Vlad Mihai	Brasov		VW Golf2		16:92 14:59


Categoria Ns4 = 2001-2500 cm3

1. 	   8	Dogaru Ciprian		Brasov		Audi tt Coupe Q    11:94	11:82
2. 	 28	Vicas Razvan Costin	Brasov		VW Golf 5GTi	12:45 12:22
3. 	 10	Mladin Gh. Bogdan	Brasov		Skoda Octavia	12:40 12:31
4.	 17	Kolcza Zsigmond		Sf. Gheoeghe	VW Pasat		13:60 13:21
5.	  6	Chiru Doru Mihai		Brasov		Honda Acord       	13:93	13:26
6.	 31	Goncz Attila			Sf. Gheorghe	Volvo S80		14:11 13:53


Categoria Ns5 peste 2500 cm3

1. 	 15	Incze Csaba			Sf. Gheorghe	BMW 530	          11:87	11:99
2. 	   3	Hathazi Camil		Brasov		BMW 330		12:62 12:55
3. 	 16	Dragu Dorin Nicolae	Brasov		VW Golf3		12:89 12:84
4.	 40	Pall Szilard			Sf. Gheoeghe    Dodge Inter Speed	13:42 13:10



Categoria H12 = 1501-2000 cm3

1. 	430	Bedo Barna			Sf. Gheorghe	VW Golf	          		12:93
2. 	  19	Janos Lorant			Sf. Gheorghe	Trabant		          14:23
3. 	407	Kolcza Zsigmond		Sf. Gheorghe	Trabant		          14:27
4.	413	Andreoiu Marcus		Sf. Gheoeghe    	Opel Astra		       abandon


Categoria Moto  vit.max = 205 km/h

1. 	 39	Szantho Zoltan		Sf. Gheorghe	Suzuki 1157	          	 08:91  08:56
2. 	 37	Codreanu Cosmin		Brasov		Suzuki 1128		 09:13  08:62
3. 	 38	Bene Levente		Tg. Secuiesc		Honda  600		 09:48  10:19
4.	 43	Carp Nicusor		Brasov	    	Suzuki 600		 10:82  10:54      


Categoria Quad

1. 	 34	Incze Attila			Sf. Gheorghe	Kawasaki	          		12:17
2. 	 45	Szasz Laszlo		Tg. Secuiesc		Suzuki		          12:56
3. 	 34	Incze Csaba			Sf. Gheorghe	Kawasaki		          12:96
4.	 44	Szabo Robert		Tg. Secuiesc    	Suzuki		       	13:09
5.	 46	Vojna Ferencz		Tg. Secuiesc    	Suzuki		       	13:16

Categoria Truck	vit.max = 107 km/h


1. 	 41	Pasztor Robert		Sf. Gheorghe	Scania	          		16:58
2. 	 42	Bandi Alpar			Sf. Gheorghe	Iveco		          		16:62


Categoria OPEN

1. 	 15	Incze Csaba			Sf. Gheorghe	BMW 530	          		12:06
2. 	   8	Dogaru Ciprian		Brasov		Audi tt Coupe Q    		12:13
3. 	 10	Mladin Gh. Bogdan	Brasov		Skoda Octavia		12:24
4.	 18	Balázs Árpád		Lisnau		BMV serie1       		12:47
5.	 28	Vicas Razvan Costin	Brasov		VW Golf 5GTi		12:51
6.	  3	Hathazi Camil		Brasov		BMW 330			12:61
7.	  5	Chirica Vali Ciprian	Brasov		Renault Megane		12:75
8.	16	Diagu Dorin Nicolae	Brasov		VW Golf3			12:78
9.	  6	Chiru Doru Mihai		Brasov		Honda Acord       		13:03
10.	  7	Chioreanu Marius		Brasov		Renault Megane		13:22
11.	17	Kolcza Zsigmond		Sf. Gheoeghe	VW Pasat			13:32
12.	31	Goncz Attila			Sf. Gheorghe	Volvo S80			13:38
13.	11	Dogaru Andrei Mihai	Brasov		Audi A4			13:44
14.	26	Curteanu Radu		Sf. Gheorghe	VW Golf2	    		13:45
15.	13	Csutka Robert		Ghidfalau		Renault Megane		14:10
16.	21	Tibesz Zoltan		Sf.Gheorghe		BMW320			14:19
17.	33	Barsan Romeo		Sf.Gheorghe		VW Golf TDi		14:22
18.	22	Gyorgy Jakab Bela		Sf.Gheorghe		VW Golf3			14:77
19.	41	Pasztor Robert		Sf. Gheorghe	Scania	          		16:53
20.	19	Janos Lorant			Sf. Gheorghe	Trabant		          16:55
21.	42	Bandi Alpar			Sf. Gheorghe	Iveco		          		16:94


înapoi la lista de competiţii


Metalubs
autorally.ro
laca.ro | © Asociaţia AutoCrono - 2002 - 2022 Toate drepturile rezervate
acasă | competiţii | arhivă VTM | şcoală de pilotaj | film | vânzări auto | piloţi covăsneni | foto amatori | contact