Asociaţia AutoCrono - pagina principală despre AutoCrono şi formular de contact Caută pe Autocrono.ro
Poza zilei:

Rezultate
Categoria TRANS ABS IMPEX
1.   36    Szabo Geza        Baraolt     Dacia Nova        1:17:98  1:11:50
2.   19    Fejer Levente        Turia         Dacia Nova        1:12:59  1:15:25
3.   1    Pescaru Vlad        Sf. Gheorghe     Dacia Logan        1:15:44  1:12:59
4.   42    Szabo Csongor    Sf. Gheorghe     Opel Corsa        1:14:85  1:13:22
5.   23    Covasan Ciprian    Sf. Gheorghe    Renault 5        1:23:64  1:15:80
6.   30    Bedo Barna         Sf. Gheorghe     Mitsubishi Colt    1:43:34  1:15:92
7.   22    Pescaru Ioan        Sf. Gheorghe     Dacia Logan        1:20:07  1:16:29
8.   7    Pakucs Arthur        Sf. Gheorghe    Dacia Logan        1:16:30   nevalidat
9.   17    Selaru Aurel        Sf. Gheorghe    Reanult 5        1:17:71   nevalidat
10.423 Sandor Attila        Sf. Gheorghe    Mitsubishi Colt    1:22:29  1:19:15
11.   43Beke Istvan        Tg. Secuiesc     Opel Astra        1:20:31  1:19:81
12.  35 Varga Attila        Sf. Gheorghe     WV Polo        1:20:68  -
13.  24 Demeter Karoly    Sf. Gheorghe    Dacia Berlina        1:24:35  nevalidat

Categoria HUNIS TRADE
1.   32    Molnar Gyula        Sf. Gheorghe    Audi A4        1:13:47  1:14:84
2. ..34    Incze Attila        Sf. Gheorghe    Audi A4        1:17:30  1:18:16
3.   26    Balazs Arpad        Lisnau        BMW                         nevalidat   1:21:37
4. ..49    Serban Florin        Brasov        VW Golf 3             nevalidat   1:28:85
5.   55    Kiss Zoltan        Brasov        Nissan P               1:33:26

Categoria BERNAD IMP-EXP
1.   34    Incze Attila        Sf. Gheorghe    Audi A4        1:11:46
2.   7    Pakucs Arthur        Sf. Gheorghe    Dacia Logan        1:12:11
3.   1    Pescaru Vlad        Sf. Gheorghe     Dacia Logan        1:12:70
4.   32    Molnar Gyula        Sf. Gheorghe    Audi A4        1:13:37
5.   19    Fejer Levente        Turia         Dacia Nova        1:13:72
6.   15    Selaru Andrei        Sf. Gheorghe     Renault 5        1:14:53
7.   49    Serban Florin        Brasov        VW Golf 3              1:15:06
8.   22    Pescaru Ioan        Sf. Gheorghe     Dacia Logan        1:15:51
9.   23    Covasan Ciprian    Sf. Gheorghe    Renault 5        1:15:57
10. 42    Szabo Csongor    Sf. Gheorghe     Opel Corsa        1:15:84
11. 17    Selaru Aurel        Sf. Gheorghe    Reanult 5        1:16:14
12. 43    Beke Istvan        Tg. Secuiesc     Opel Astra        1:16:41
13. 36    Szabo Geza        Baraolt     Dacia Nova        1:16:53
14. 28    Hoffman Etele        Sf. Gheorghe     Trabant        1:17:03
15. 39    Nagy Albert        Brasov     Trabant        1:18:02
16. 40    Negrea Cornel        Brasov     Trabant        1:18:62
17. 24    Demeter Karoly    Sf. Gheorghe    Dacia Berlina        1:18:86
18. 26    Balazs Arpad        Lisnau        BMW            1:18:98
19. 31    Csuros Emil        Sf. Gheorghe    Trabant        1:19:34
20. 57    Kiss Zoltan        Brasov        Trabant        1:20:67
21. 29    Hoffman Botond     Sf. Gheorghe    Trabant        1:21:94
22. 44    Csaki Levente        Brasov     Trabant        1:23:20
23. 18    Hoffman Etele        Sf. Gheorghe    Trabant        1:29:71
24. 41    Saftian Catalina    Brasov        Trabant        1:33:21

Categoria Trabant 601
1.  40    Negrea Cornel        Brasov     Trabant    1:21:80  1:16:86
2.  28    Hoffman Etele        Sf. Gheorghe     Trabant    1:25:30  1:17:44
3.  39    Nagy Albert        Brasov     Trabant    1:21:16  1:18:36
4.  44    Csaki Levente        Brasov     Trabant    1:21:75  1:18:37
5.  38    Kiss Eva        Brasov     Smart Coupe    1:21:89  1:20:44
6.  31    Csuros Emil        Sf. Gheorghe    Trabant    1:21:98  1:23:45
7.  29      Hoffman Botond     Sf. Gheorghe    Trabant    1:26:04  1:22:65
8.  57    Kiss Zoltan        Brasov        Trabant    1:26:24  1:24:84
9.  18    Hoffman Etele        Sf. Gheorghe    Trabant    1:26:50  1:28:54
10. 41    Saftian Catalina    Brasov        Trabant    1:43:61  1:35:59

Categoria Junior
1.  15    Selaru Andrei        Renault 5    Sf. Gheorghe     1:15:29  1:37:51
2. 37    Pakucs Alexandru    Tico         Sf. Gheorghe    -

Participare feminina
1.  38    Kiss Éva        Smart Coupe    Brasov  
2.  41    Szafian Catalina    Trabant     Brasov



înapoi la lista de competiţii


Metalubs
autorally.ro
laca.ro | © Asociaţia AutoCrono - 2002 - 2022 Toate drepturile rezervate
acasă | competiţii | arhivă VTM | şcoală de pilotaj | film | vânzări auto | piloţi covăsneni | foto amatori | contact